Administrator Sieci

Główne zadania:

  • administrowanie systemami IT i siecią teleinformatyczną
  • dbanie o bezpieczeństwo i stabilność infrastruktury informatycznej
  • konfiguracja oprogramowania
  • bieżąca pomoc w obsłudze sprzętu oraz oprogramowania

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w administrowaniu sieciami opartymi o Windows Server, w tym zarządzania Active Directory, IIS, DNS, DHCP,
  • umiejętności w konfigurowaniu sieciowych urządzeń aktywnych
  • bardzo dobrej znajomości zagadnień związanych z zabezpieczeniami sieci
  • praktycznej znajomości systemu Exchange
  • praktycznej znajomości administrowania bazą MS SQL Server
  • znajomości technologii wirtualizacyjnych
  • doświadczenia w obsłudze i rozwiązywaniu bieżących problemów użytkowników
  • podstawowej znajomość języka angielskiego
  • zaangażowania, pracowitości, komunikatywności, sumienności, umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w bardzo młodym i dynamicznym zespole
  • Zdobycie doświadczenia w dziale IT dużej i nowoczesnej instytucji finansowej
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów