Usługi informatyczne kierowane są do każdej firmy i przedsiębiorstwa, które chcą uczynić swoją infrastrukturę informatyczną bardziej efektowną z jednej strony, a drugiej mniej kosztowną. Nasi profesjonaliści świadczą usługi informatyczne jednostkowe, ale też kompleksowy outsourcing. Zajmują się stacjami roboczymi i siecią internetową, są w stanie natychmiastowo pomóc w nagłych wypadkach poprzez zdalną formę współpracy, przez chat, skypa i e-mail. Dbają o to, by Państwa dane były bezpieczne, a komputery pracowały sprawnie i niezawodnie. Oferujemy Państwu serwis urządzeń komputerowych, przyjmujemy informacje o bieżących usterkach i szybko je rozwiązujemy, tak, by nie blokowały pracy firmy.

Usługi informatyczne, jakie świadczymy dotyczą wszystkich sektorów gospodarki i przemysłu, jesteśmy w stanie pomóc wszędzie tam, gdzie wykorzystywane są infrastruktury informatyczne. Nasze działania dążą do ich usprawnienia, zabezpieczenia, a także, gdy klient wyrazi życzenie, do przebudowy i modernizacji. Tworzymy i administrujemy aplikacje związane z profilem przedsiębiorstwa, ułatwiające jego prace. Mogą Państwo liczyć także na obsługę stron internetowych, ich profesjonalną optymalizację i pozycjonowanie, na sprawny marketing sieciowy, oraz na dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

Zadbamy o wizerunek publiczny Państwa firmy w mediach społecznościowych, takich, jak Facebook, czy You Tube. Pomagamy zawsze, gdy wystąpi awaria sprzętu komputerowego, jesteśmy w stanie odzyskać utracone dane i zabezpieczyć na przyszłość już istniejące. Usługi informatyczne świadczone przez naszą firmę zawsze są indywidualnie dobierane do potrzeb klienta, po starannym wywiadzie z nim. Chętnie świadczymy doradztwem, a także szkoleniami dla pracowników Państwa firmy. Bez względu na to, czy w firmie funkcjonuje już Dział IT i trzeba otoczyć go wsparciem, czy nie ma go zupełnie i trzeba otoczyć kompleksową opieka informatyczną firmę, można nam zaufać. Długoletnie doświadczenie, najnowsza wiedza i innowacyjne programy, jakimi dysponujemy, czynią z nas wiodącą na rynku firmę IT.

Nasze usługi świadczymy głównie w: Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów.