Usługi It świadczone przez wyspecjalizowaną firmę są świetnym rozwiązaniem, dla wszystkich, którzy potrzebują pomocy informatycznej w mniejszym, bądź większym zakresie. Nasz firma świadczy usługi it m.in. w zarządzaniu infrastrukturą informatyczną, czyli środowiskiem komputerowym tj. komputerami stacjonarnymi, laptopami, sprzętem informatycznych, takim, jak drukarki i inne urządzenia, serwerami plików i wydruku. Pomagamy w pracach zwanych z zakupem, zainstalowaniem sprzętu, w przeprowadzaniu wszelkich uaktualnień, aż po końcową utylizację zużytego już sprzętu. Pomagamy odtworzyć środowisko pracy po awarii, Państwa dane są z nami bezpieczne.

Zarządzamy infrastrukturą internetową, udostępniamy internetowe centrum danych, platformę sprzętową, odpowiednie oprogramowania, a także wszelkie usługi związane z tworzeniem i pozycjonowaniem stron internetowych. Zarządzamy aplikacjami wykorzystywanymi w pracach firmy, a także pomagamy w budowaniu infrastruktury na żądanie klienta, w momencie, gdy dana infrastruktura przestaje działać, jest niewystarczająca, lub chcemy się rozwinąć. Usługi it można śmiało wykorzystać na każdym etapie działania firmy, zarówno przy jej powstawaniu, jak i rozbudowie, a także w jej bieżących pracach.

Można do nas zadzwonić, by usprawnić pracę środowiska informatycznego, usunąć wirusy, które spowalniają pracę komputerów lub ją zupełnie uniemożliwiają, albo, gdy istnieje konieczność stworzenia nowego, lepszego oprogramowania. Skorzystanie z pomocy zewnętrznej firmy pozwoli zredukować własne koszty, zaoszczędzić czas i ukierunkować energię na właściwe zmiany. Usługi it związane z marketingiem sieciowym, takie, jak optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych podniosą konkurencyjność Państwa firmy na rynku. Współpraca z nami opiera się na jasnych i przejrzystych zasadach, jasno określamy świadczone usługi i ich cenę, nie ma tutaj niespodzianek, chyba, że te pozytywne. Nawiązanie kontaktu wirtualnego, telefonicznego, czy osobistego jest łatwe, a nasi specjaliści otwarci są na dialog z klientem, co sprawia, że usługi it przez nas świadczone są na bardzo wysokim poziomie.

Nasze usługi świadczymy głównie w: Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów.