Wsparcie informatyczne dla firm i instytucji świadczone przez firmę zewnętrzną jest dobrym pomysłem, gdy nie prowadzimy własnego Działu IT, lub nie jesteśmy z niego zadowoleni. Zewnętrzni profesjonaliści nie wymagają stałego wynagrodzenia, płacimy im tylko za określone usługi i efekty, w związku z tym zredukujemy w ten sposób koszty, dodatkowo zwiększymy rezultaty firmy, a także zabezpieczymy ją skutecznie na wypadek zdarzeń losowych, wirusów, hackerstwa, czy utraty danych, gdyż nasi specjaliści zadbają o dane Twojej firmy. Co więcej, nasi pracownicy nie pójdą na zwolnienie lekarskie, czy na urlop. Wsparcie informatyczne świadczymy bez przerwy, zawsze, gdy zachodzi taka potrzeba. Na miejsce docieramy szybko, a niektóre z usług jesteśmy w stanie wykonać natychmiastowo, w systemie zdalnym.

Kompleksowe i częściowe wsparcie informatyczne

Wsparcie informatyczne nie jest zarezerwowane tylko dla tych firm, które nie posiadają zupełnie własnego Działu IT. Oferujemy także pojedynce usługi, swoją pracą wspieramy już istniejący w firmie zespół informatyczny. Wsparcie informatyczne może dotyczyć tylko prac przy określonych projektach, związanych np. z sieciami komputerowymi, marketingiem internetowym, stacjami roboczymi, domenami, oprogramowaniem stałym i dodatkowym. Wsparcie informatyczne zawsze jest dostosowywane indywidualnie od potrzeb klienta, a nasi pracownicy są otwarci na dialog i doradztwo. Starannie diagnozujemy rzeczywiste problemy firmy, tak by dobrać optymalne sposoby pomocy, jesteśmy w stanie odpowiedzieć nawet na niestandardowe problemy informatyczne, wynikłe w procesie pracy. Chętnie doradzimy w zakresie budowania i modernizacji infrastruktury informatycznej, ochronimy komputery firmy przed wirusami i oczyścimy systemy z już działających wirusów, poprowadzimy serwis urządzeń komputerowych, obsłużymy specjalistyczne programy np. księgowe, takie jak PŁATNIK, E-DEKLARACJE, czy E-PFRON.

Kontakt z nami jest komfortowy, jesteśmy otwarci na dialog i doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania, a warunki pracy z nami są przejrzyste i z góry określone.

Nasze usługi świadczymy głównie w: Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów.