Serwis informatyczny Milanówek to:

gwarancja nienagannego funkcjonowania komputerów i ich systemów programowych. Podejmujemy się kompleksowej usługi aranżacji informatycznej w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach. Zawsze służymy najnowszą wiedzą i innowacyjnymi metodami rozwiązywania problemów. Współpracując z nami możecie być Państwo pewni usług na najwyższym poziomie. Nigdy nie zostawimy Państwa samych z problemem, ale skutecznie go rozwiążemy i doradzimy, co robić, by uniknąć podobnej sytuacji w przyszłości. Nasza etyka pracy pozwala nam budować trwałem relacje partnerskie, oparte na przejrzystych zasadach współpracy, profesjonalnej obsłudze oraz dialogu. Nasze usługi zawsze dobieramy starannie do indywidualnych potrzeb klienta podobnie, jak naliczamy ich cenę. Zawsze służymy także profesjonalnym doradztwem, możemy przyjąć klienta w biurach naszej firmy lub dojechać do jego przedsiębiorstwa. Serwis informatyczny rozpoczynamy po wnikliwym zbadaniu problemów i zaistniałych potrzeb naszych klientów.

Serwis informatyczny Grodzisk Mazowiecki obejmuje:

m.in. konfigurację sieci, wymianę podzespołów w komputerach stacjonarnych, laptopach i notebookach, wszelkie zmiany systemów i programów, zabezpieczenie przed wirusami i usuwanie już aktywnych, diagnozowanie przyczyn problemów z infrastrukturą informatyczną i oraz ich usprawnienie, archiwizację danych, wdrażanie systemów informatycznych, instalację i konfigurację oprogramowania.

Serwis informatyczny Żyrardów jest:

strzałem w dziesiątkę, zawsze, gdy musimy naprawić problem, jaki wystąpił w toku bieżącej działalności firmy. Dzięki naszym działaniom firma szybko wróci do toku pracy, a nasi specjaliści doradzą, jak w przyszłości uniknąć problemów. Nadzór nad danymi informatycznymi firmy, jaki oferujemy, pomaga zapobiec tragedii utraty cennych informacji, a gdy już taka sytuacja zaistnieje spróbujemy pomóc i wtedy.

Nasze usługi świadczymy głównie w: Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów.